Strona główna O firmie Energooszczędność

Szukamy nowoczesnych technologii, które zużywają mniej energii

Stosujemy następujące rozwiązania:

- Nowoczesne systemy GHP – Gazowe Pompy Ciepła – zużywające do 99% mniej energii elektrycznej w porównaniu                do systemów tradycyjnych zasilanych energią elektryczną.

Koszty eksploatacji są do 70% mniejsze.

- Najnowsze systemy Pomp Ciepła powietrze-woda służące do ogrzewania i produkcji ciepłej wody użytkowej zarówno           w nowych jak i w istniejących instalacjach.

Koszty eksploatacji są do 50% mniejsze w porównaniu z rozwiązaniami tradycyjnymi.

- Najnowsze systemy klimatyzacji VRF o wysokich współczynnikach efektywności energetycznej i szeregu rozwiązań technicznych oraz systemów odzysku ciepła umożliwiających ciągłe obniżanie zużycia energii.

Koszty eksploatacji są do 70% mniejsze w porównaniu do istniejących zamontowanych systemów.

- RENEWAL – wymiana starych systemów VRF na R22 na nowe systemy klimatyzacji VRF na R410A bez wymiany istniejącej instalacji chłodniczej.

Koszty eksploatacji są do 70% mniejsze w porównaniu do istniejących zamontowanych systemów.

- Systemy wentylacji rozproszonej z wymiennikami odzysku ciepła dają duży efekt zwłaszcza przy współpracy z systemami GHP oraz zaawansowaną automatyką i czujkami CO2.

Dostarczamy powietrze gdy zaistnieje taka potrzeba, w ilości odpowiadającej zapotrzebowaniu oraz w miejscu, w którym jest ono akurat potrzebne.

Koszty eksploatacji są do 90% mniejsze w porównaniu do tradycyjnych systemów wentylacji.

- Klimatyzatory inwerterowe o wysokich współczynnikach efektywności energetycznej.

Koszty eksploatacji są do 50% mniejsze w porównaniu klimatyzatorów on-off o stałej wydajności.

Ulepszamy istniejące rozwiązania projektowe lub już wykonane instalacje.

Realizujemy to w taki sposób by radykalnie zmniejszyć zużycie energii przy równoczesnych minimalnych nakładach inwestycyjnych.

Możemy pochwalić się realizacjami, w których przy kilku zmianach w stosunku do dokumentacji projektowej, równocześnie     nie podnosząc kosztów inwestycyjnych, obniżyliśmy zużycie energii aż 10-ciokrotnie.

 

Agencja Interaktywna Migomedia